O Pracowni

Jesteśmy prężnie rozwijającą się pracownią projektową składającą się z zespołu doświadczonych architektów należących do IARP. Nasze doświadczenie czerpiemy z udziału w takich inwestycjach jak Butique Residence (Royal Apartments) czy aparthotel Baltica Towers (Atal) zrealizowane w Gdańsku. Chętnie angażujemy się w rozwój każdej powierzonej inwestycji zarówno poprzez zaprojektowanie idealnie dopasowanych wnętrz z jak ważną kwestią, czyli poszanowaniem budżetu Inwestora jak i uzyskaniem pozwolenia na budowę na nowe zamierzenia budowlane. Dysponujemy szeregiem narzędzi wspomagających zarządzanie firmy jak i prowadzenia projektów i budów przez co praca z naszym biurem jest niezwykle zorganizowana i terminowa. 

Bogaty warsztat zawodowy oraz wrodzona wrażliwość pozwalają nam kształtować przestrzeń w sposób nowoczesny i świadomy kontekstu. Dbamy o jakość i spójność rozwiązań funkcjonalnych, konstrukcyjnych i materiałowych z uwagą na dbanie o środowisko. Staramy się w każdym projekcie znaleźć indywidualną drogę projektową, która pozwala nam tworzyć obiekty wyjątkowe, funkcjonalne oraz wpisane w otoczenie i z nim współgrające. Każdy projekt traktujemy jako odrębne wyzwanie i poszukujemy możliwie najlepszego rozwiązania, mając zawsze na względzie najlepszy interes inwestora.

Wykonujemy pełen zakres wielobranżowej dokumentacji projektowej, od koncepcji poprzez projekt budowlany, wykonawczy oraz nadzory autorskie, a także projekty wnętrz. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu w imieniu inwestora procedur administracyjnych poprzedzających rozpoczęcie inwestycji (m.in. uzyskanie pozwolenia na budowę, decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla inwestycji, uzyskiwanie potrzebnych odstępstw i uzgodnień).